Skip to main content

Esmaspäeval, 27. detsembril kell 14 alustasid Tõnis Tali ja Evgeni Nikolaevski Hawaii Expressi Pirita poes esmakordselt Eestis tehtavat rattapukil sõitu.

Tekst: Tiina Rekand

Nimelt on meestel kavas pedaalida Rapha500 ehk 500 kilomeetrit, samas teha ka vEveresting ehk Everesti jagu tõusumeetreid. Kuna kõik see kokku võtab päris palju sõidutunde, tuleb sellest vähemalt 24 tunni sõit. Teadaolevalt pole Eestis veel sellist väljakutset keegi teinud.

Zwifti keskkonnas pedaalivad mehed Epic KOM tõusul üles alla ehk 19-kilomeetrist tõusu ja laskumist tuleb sõita natuke üle 26 korra. Zwiftis saab iga soovija Tõnis Tali ja Evgeni Nikolevskiga ka kaasa sõita. YouTube live vahendusel teevad mehed oma sõidust ka ülekande. Vaata siit: https://www.youtube.com/watch?v=Ctnf7KZJcsA

Miks mõnusal talvisel ajal, mil väljas paks lumi ja võiks talverõõme nautida, otsustasid Hawaii Expressi müügijuht Tõnis Tali ja IT valdkonnas töötav Evgeni Nikolaevski tunde ja tunde veeta rattapukil, mehed isegi täpselt öelda ei osanud. „Ma ise ka imestan, miks sellised hullud mõtted tulevad,“ ütles Tõnis Tali enne sõitu varustust valmis sättides.

Lisa kommentaar